alacak sigortasi Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Derlediğimiz bilgiler devamlı bir şekilde güncellenmekte ve çapraz referanslarla kontrol edilmektedir. Elimizdeki veriler, müşterilerinizden birinin finansal bir zorlukla karşı karşıtya başüstüneğuna alamet ediyorsa riziko durumunu size hemen bildirecek, olası kayıplarınızı azaltmak ve önüne harcamak üzere bir gelişim niyetı oluşturmanıza yardımcı olacağız. 

  Biz, dünyanın reis alacak sigortası şirketiyiz. Müşterilerimiz, tüm sektörlerde çalışma göstermekte, değersiz ölçekli şirketlerden yetişkin ölçekli şirketlere ve çok uluslu şirketlere kadar geniş bir yelpazede durum almaktadırlar.

Ilkgüz 2010’da Türkiye alışverişına giren Euler Hermes Türkiye, Ilk kânun 2013 bakımından 9.6 milyar TL tutarında ticari alacağa güvence esenladı. Euler Hermes’in alacak sigortası sahaındaki global liderliğiyle Türkiye’de bile dış satımçılara ve yurtiçi ticaret fail firmalara dayanak veren şirket, müşterilerinin iş vasatğı olarak çaldatmaışmalarını “onların süksesı bizim bile süksemız” anlayışı doğrultusunda sürdürüyor. Euler Hermes Türkiye, alacak sigortası ürününün kenarı sıra müşterilerine domestik veriler ve raporlar sunarak karar tesviye sürecinde onlara yardımcı oluyor.

Ticari alacak sigortası ile beraberinde,  firmalar hakkında ticari bilgileri mideermiş raporlar ve alacak öğrenimât hizmetleri de veriyoruz.

Düz, Mehmet Şimşilişik’in söylediği kabilinden, alacak sigortası yaygınlaşesrarı. Küçüğünden büyüğüne, dış satımçısına kadar tüm şirketler alacağını sigortalatmalı fakat önce ‘kötü günde sigorta yaptırayım, yavuz günde ne lüzumlu var’ zihniyeti değdavranışmeli.

​Habitat dışı alacaklılar/davranışverenler, Türkiye’deki borçlu kurumdan teminat mektubu dilek edebilir ve söylenti konusu güvenceı esenlayacak mali kurumun envestisman mimarilabilir para notuna malik olmasını isteyebilirler.

Bilgelik birikimimiz, güzel müşteriyi, esaslı pazarları ve para limitlerini tayin antalya escort etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

Şirket Amerikalı tüketiciler ciğerin bu yeni ürünle müntesip olarak ayrımındalık yapmak amacıyla iri ve maliyetli bir medya lansmanı gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

​Alacak sigortası olarak da bilindik ticari kredi sigortası, şirketlere, müşterilerinin ticari takanaklarını ödememesi durumuna karşı kayırma esenlar. Bu yer, müşterilerin ödeme aczine düşmesi evet da belirlenen süre süresince ödeme yapmamaları kadar farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bu tür riskler çoğunlukla ticari riziko olarak tanımlanır.

Doğru zamanlı olarak müşterileri, acenteleri, sigorta kurumlarını birbirine rabıtalayan ve veriyi dağıtılmış kayıtlar üzerinde tutarak güvenli bir bağ oluşturan blockchain teknolojisi sigortacıların da ilgisini çekiyor.

Alacak sigortası çok hızlı büyüyor. Yaşam dışı segmentin yüzdelik 10’a gerilediği bir dönemde alacak sigortasının yüzdelik 35 büyüderiü görüyoruz.

Türkiye piyasaında ticari alacak sigortasına olan talebin her çağ arttığını aktaran Özüner, Türkiye'nin devleri alacak risklerinin yönetiminde kendileriyle iş birliği yaparken, sevkülceyş ve ciro vürutimine henüz aşkın odaklanabildiğini dile getirdi.

Euler Hermes küresel operasyonel (+50 ülke) ve geniş vezneci muhabir ağı sayesinde el dışındaki alacaklıevet/alışverişverene sunulacak teminat mektuplarında aracı rastgele bir özge kuruma ihtiyaç duymaksızın doğrudan kendi zarfında mektubu alacaklıevet/maslahatverene sunmaktadır.

Cofanet aynı zamanda takanaklu risk bileğerlendirmeleri, dış satım fonksiyonları ve inceliklı tetkik da sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *